TERAPEUTICKÉ CENTRUM TILIA STRAKONICE

Dva dny v týdnu jsme k dispozici v prostorách Relaxačního centra Ostrov, 1. patro – číslo dveří 109, Kochana z Prachové 121. Vstup do objektu z parkoviště U Sv. Markéty, od prodejny Moira. 

Sezení je možné po domluvě na následujícím kontaktu: 

Ceník

PRVNÍ SEZENÍ ZDARMA.
TERAPIE INDIVIDUÁLNÍ, PORADENSTVÍ, LIFE KOUČINK (50 min.): 600,- Kč


Slevy pro ženy na mateřské dovolené, lidi pobírající invalidní důchod nebo v sociální (hmotné) nouzi, studenty denního studia. Ceny jsou včetně 21% DPH. Služby nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. Přímá platba Vám zajišťuje naprostou diskrétnost. Nepotřebujete doporučení od lékaře, nevedeme o Vás žádnou zdravotnickou dokumentaci. Všechny informace, které od Vás získáme, považujeme za důvěrné a neposkytujeme je žádné instituci.

Úhrada platby probíhá na konci každého sezení v hotovosti nebo si lze předplatit určitý počet sezení dle dohody převodem na účet. Domluvené sezení je možné bezplatně zrušit nejpozději 48 hodin předem. Pokud se tak nestane, je účtována klientovi platba v plné výši.

Psychoterapie Strakonice

Položili jsme tři otázky terapeutce Martině Klugerové, která terapeutické centrum TILIA ve Strakonicích nedávno otevřela.

Máte svoji praxi v Praze. Co vás vedlo k tomu otevřít terapeutické centrum ve Strakonicích?

Ze supervizních setkání s našimi kolegy vyplynulo, že by tato služba ve vašem městě a okolí byla potřebná a jelikož máme i osobní vazby v tomto kraji, rozhodly jsme se centrum, pro začátek, alespoň jednou týdně otevřít. Zatím zde funguji pouze já, ale později se snad přidá i moje kolegyně z pražské pobočky Lucie Hanzlíková.      

Jaké služby ve vašem centrum nabízíte?

Podobně jako v Praze je naše nabídka následující: TERAPIE INDIVIDUÁLNÍ, PORADENSTVÍ, LIFE KOUČINK, UMĚNÍ RELAXACE, PRÁCE SE SNY. Detaily zjistíte, když kliknete na jednotlivé služby. Informace o mě, terapeutce Martině Klugerové, zjistíte kliknutím na mé jméno.

A kdy by člověk měl vstoupit do terapie?
Vstoupení do terapie není projevem slabosti, ani zoufalství. Je naopak zdravým způsobem řešení a projevem vnitřní síly a odvahy postavit se těžkým životním situacím. Můžeme provázet a podpořit např. při pociťování úzkosti, depresi či prožívání emocí, kterým člověk nerozumí. Dále při partnerské krizi či ztrátě životního smyslu, nemoci vlastní nebo blízkých lidí, vztahových obtížích, opakování nepříjemných situací, ztrátě zaměstnání, závislosti na partnerovi, práci, jídle nebo při následcích traumatické zkušenosti. Občas se stane, že někdo nemá ani tak vážné potíže ve svém životě, ale sám se rozhodne, že by chtěl terapeutický proces využít jako cestu k sebepoznání, k prozkoumání vlastních možností a mezí. Někdo si přichází prozkoumat svoje duchovní otázky a otázky po smyslu bytí a konání na tomto světě. Je to různé a my plníme roli průvodce v těchto rozmanitých životních situacích.

Martina5.jpg